Farkımız

En önemli farkımızın, işimizi çok severek yapıyor olmamız diye düşünüyoruz.

Bu sebeple de, klasik rutin bir hizmet yerine, işimizi sürekli geliştirmeyi ve sizlerin ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda hizmetimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Bu süreçte yapmaya çalıştığımız farklılıklar ;

Yaratıcı Olmak

Ziyafet ve Toplu Yemek hizmetlerinin yanı sıra, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda farklı uygulamalar da yaratarak inovasyona her zaman öncelik verdik ve vermeye devam ediyoruz.

“Mitoli” markası ile parti hizmetlerinde, salt Catering hizmetinden çok öte, sunum farklılıkları, müziği ve dekoru ile konsept bir parti hizmeti veriyor.

“Gurme Kumanya” hizmeti ile sizlere, paket yemekte sıcak yemek verebiliyor, böylelikle fuar, kongre gibi yemek zorluğu olan yerlerde soğuk sandviçe güzel bir alternatif oluşturuyoruz.

Teknoloji’yi aktif kullanmak

Yaptığımız teknoloji yatırım ile sizlere daha teklif aşamasında yaşattığımız görsel zenginliğin ve farklılığın yanı sıra, isteyebileceğiniz tüm gerekli bilgiyi de web ortamında sunmayı amaçladık.

Bu sistem başarısı sayesinde, sizler ile daha iyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) oluşturmakta ve ihtiyaçlarınızı daha bilimsel irdeleyerek hizmet verebilmekteyiz.

Yaygın olabilmek ve tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek.

Kendi araç filosu, ekibi ve frigofirik araçları ile Türkiye’nin her yerine hizmet verebilme özelliği sayesinde “Road Show”lardan, Türkiye’nin her yerindeki açılışlara ve organizasyonlara hizmet vermekteyiz.

Seçkin olabilmek.

Uluslararası standartlara cevap verebilmek.

Esnek olabilmek ve 7/24 Hizmet verebilmek

Teknede romantik bir evlilik daveti için sadece 2 kişilik servis vermekten 6,000 Kişiye oturma düzeninde TOP VIP yemek servisi vermeye kadar esnek olabilecek bir organizasyon yapabiliyoruz.

Ayrıca, aynı gün akşamına dahi acil bir ihtiyacınız olsa, 24 saat çalışan üretim bölümümüz sayesinde hemen ihtiyacınıza çözüm bulup, servis verebiliyoruz.